חוות דעת של מטופלת שסובלת מדלקות חוזרות בדרכי השתן

נשים רבות סובלות מתופעה של דלקות חוזרות בדרכי השתן, אם בשל מבנה אנטומי, שינוי הורמונלי או מסיבות רפואיות אחרות. ההישנות הכרונית של הדלקות מכבידה על חיי השגרה שלהן, פוגעת בבריאותן ומחייבת אותן לקחת שוב ושוב אנטיביוטיקה. חשוב לדעת שיש טיפול שהוא מוכח קלינית כמסייע בשליטה ומניעה של זיהומים בדרכי השתן ושהוא יכול להפחית את השימוש באנטיביוטיקה. א.צ, מאזור המרכז כתבה לנו על האופן שבו יוטיפרו פלוס .A.F מסייע לה עם ההתמודדות עם דלקות חוזרות בדרכי השתן.

 א.צ כתבה לנו על חווית השימוש שלה ביוטיפרו פלוס .A.F:

"שנים רבות סבלתי מדלקות חוזרות ונשנות בשלפוחית השתן. המון נשים שאני מכירה סובלות מזה, ומכירות היטב את התחושה הראשונית של הצריבה הקלה שמצביעה על התקף מתקרב שמביא איתו הרבה מאד כאב מקפל ומייסר.

באופן קבוע נשאתי איתי לכל מקום גם כדורי שיכוך כאבים וגם אנטיביוטיקה מיוחדת לדלקות בשלפוחית, כדי שאני ״אתפוס״ אותה ממש עם התחושה הראשונה הזו ולא אתן למצב להתדרדר לכדי התקף גדול וכואב.

לא האמנתי ש״יוטיפרו״ יעזור לי, הרי אצלי זה תמיד מתחיל בקטן ומתגלגל להתקף רציני, אמרתי לעצמי שזה בטח עוד המלצה לסוג של ״חמוציות״ שאף פעם לא הצליחו לעזור לי. אבל טעיתי, ואני כל כך שמחה שבעלי החליט לקנות לי חפיסה ראשונה. וזה עזר!

אני יודעת שזה בדרך כלל מופיע עם סיום המחזור החודשי, ולכן אני לוקחת למניעה ״יוטיפרו״ וזה עובד לי. הפסקתי עם האנטיביוטיקה! "

כתבות נוספות

דלקת בדרכי השתן – למה זה קורה לנו?

דלקות חוזרות בדרכי השתן הן תופעה נפוצה מאוד אצל נשים. מהם הסימפטומים? כיצד להימנע מזיהומים חוזרים ונשנים? ואיך מתמודדים עם התופעה הלא נעימה שבשיאה עלולה לגרום לסיכון בריאותי? ד”ר ורז'ביצקי אלכסנדרה, מנהלת מרפאת כללית גבעת המורה עפולה עם תשובות לשאלות
קראו עוד>

יתרונות יוטיפרו פלוס .A.F

יוטיפרו פלוס .A.F הוא טיפול לא אנטיביוטי המסייע בשליטה ומניעת זיהומים בדרכי השתן בעל יעילות קלינית מוכחת בהקלה על תסמיני זיהום בדרכי השתן (כאב וקושי במתן שתן, דחיפות ותסמינים כלליים), במניעת התפתחות הזיהום, כטיפול מניעתי בזיהומים חוזרים בדרכי השתן ובהפחתת השימוש באנטיביוטיקה.
קראו עוד>
Lap-00813-11/2021
דילוג לתוכן