כתבות

"גם הרופאים לא תמיד מבינים את המשמעות של להיות אישה שסובלת מדלקת בשתן"

אלה, עובדת במשרד פרסום בת 24, החלה לחוות דלקות בדרכי השתן כבר בגיל 17, ומתארת סיטואציות לא פשוטות, כשבמקום לחגוג בחופשיות נעורים, אהבה וקריירה, היא חוגגת אותם, אבל עם ענן של חששות מעליה. מהדלקת שתתפרץ, מהכאב המשתק, שמופיע אחת לחודש או חודשיים ומעיב עליה כמה ימים עד שזה עובר. הקשבנו לה ואנו משתפים את סיפורה.
קראו עוד >

שמירות, תורנויות ו…דלקות בדרכי השתן? מסתבר שחיילות סובלות יותר מזיהומים בדרכי השתן. איך אפשר למנוע ולטפל?

פנינו לד"ר בוריס פרידמן, רופא בכיר במחלקה האורולוגית במרכז הרפואי "כרמל" מקבוצת "כללית", וראש החוג הארצי לאורולוגיה קהילתית באיגוד האורולוגים הישראלי, כדי להבין מדוע חיילות סובלות יותר מדלקות בדרכי השתן.
קראו עוד >

"כל חודש לקחת אנטיביוטיקה במשך חיים שלמים? יש פתרונות טובים יותר"

אלינור (שם בדוי, השם שמור במערכת) היא מעצבת גרפית מאזור המרכז, בת 47, נשואה ואמא לילדים. כשביקשנו מאלינור להתראיין לכתבה על יוטיפרו פלוס A.F. אלינור הסכימה והוסיפה שהיא מרגישה שזו שליחות עבורה לספר לנשים אחרות על המוצר שהוא היום חלק משמעותי מאיכות החיים שלה.
קראו עוד >

עדנה חשבה שהיא ניסתה את כל הטיפולים הקיימים, עד שהבינה שגם היא יכולה לחיות ללא דלקת בדרכי השתן

עדנה (שם בדוי, השם שמור במערכת) היא אישה נמרצת בגיל הפנסיה, גרה בבית מתוק באחד מיישובי הצפון. עדנה הייתה גננת מוערכת, הגננת המיתולוגית שכל ילדי היישוב גדלו על ברכיה, וכיום היא נהנית מזוגיות פרק ב' טובה וארוכת שנים ומהנכדים שממלאים את הבית.
קראו עוד >

חוות דעת של מטופלת שסובלת מדלקות חוזרות בדרכי השתן

נשים רבות סובלות מתופעה של דלקות חוזרות בדרכי השתן, אם בשל מבנה אנטומי, שינוי הורמונלי או מסיבות רפואיות אחרות. ההישנות הכרונית של הדלקות מכבידה על חיי השגרה שלהן, פוגעת בבריאותן ומחייבת אותן לקחת שוב ושוב אנטיביוטיקה. חשוב לדעת שיש טיפול שהוא מוכח קלינית כמסייע בשליטה ומניעה של זיהומים בדרכי השתן ושהוא יכול להפחית את השימוש באנטיביוטיקה. א.צ, מאזור המרכז כתבה לנו על האופן שבו יוטיפרו פלוס .A.F מסייע לה עם ההתמודדות עם דלקות חוזרות בדרכי השתן.
קראו עוד >

דלקת בדרכי השתן – למה זה קורה לנו?

דלקות חוזרות בדרכי השתן הן תופעה נפוצה מאוד אצל נשים. מהם הסימפטומים? כיצד להימנע מזיהומים חוזרים ונשנים? ואיך מתמודדים עם התופעה הלא נעימה שבשיאה עלולה לגרום לסיכון בריאותי? ד”ר ורז'ביצקי אלכסנדרה, מנהלת מרפאת כללית גבעת המורה עפולה עם תשובות לשאלות
קראו עוד >
Lap-00813-11/2021
לחצי כאן לקבלת קופון הנחה >
דילוג לתוכן