"כל חודש לקחת אנטיביוטיקה במשך חיים שלמים? יש פתרונות טובים יותר"

אלינור (שם בדוי, השם שמור במערכת) היא מעצבת גרפית מאזור המרכז, בת 47, נשואה ואמא לילדים. כשביקשנו מאלינור להתראיין לכתבה על יוטיפרו פלוס A.F. אלינור הסכימה והוסיפה שהיא מרגישה שזו שליחות עבורה לספר לנשים אחרות על המוצר שהוא היום חלק משמעותי מאיכות החיים שלה.

שמענו את סיפורה של אלינור ואנחנו שמחים לשתף אותו איתכם.

אז איך זה התחיל?

"זה התחיל אצלי ממש מוקדם. הייתי באוניברסיטה, כך שכנראה בגילאי העשרים המוקדמות. מהרגע הראשון שהדלקת פרצה, היא חזרה שוב ושוב לאורך מספר שנים והייתה מלווה בהמון בדיקות. אני זוכרת במיוחד בדיקה אחת טראומטית שערך האורולוג, בדיקה פולשנית מאוד, כואבת מאוד, וכל מה שהיה לו לומר בסוף הבדיקה זה שאני סובלת מדלקת בדרכי השתן.

אחרי המון סבבים של אנטיביוטיקה, פניתי להומאופתיה ובאמת חוויתי כעשר שנים של הקלה אבל זה חזר, ושוב במשך שנים ארוכות הייתי מחזיקה באופן קבוע אנטיביוטיקה וסדורל בתיק. יש לי עדיין כמויות מסחריות של אנטיביוטיקה שיהיה ליתר בטחון.

הדלקת מתלקחת מה 0 ל 100 בתוך כמה שעות!

בגלל שהתופעות של הדלקת יכולות להתלקח בעוצמה של מ 0 ל 100 בתוך כמה שעות, למדתי לא לחכות להתלקחות. התפרצויות קשות יכולות להיות מלוות בכאבים קשים, השבתה מוחלטת, דם בשתן… אין מצב לחכות לרופא או למרשם או לתרבית.

אז למדתי לשלוט בזה ואיך שהייתי מרגישה את הסימן הכי קטן לדלקת הייתי נוטלת כדור אנטיביוטיקה. בד"כ אחרי כדור אחד או שניים הדלקת הייתה נרגעת. אבל כל חודש לקחת אנטיביוטיקה?

על סקס, סטרס ופרופיל הורמונלי

אני יודעת שאצלי מבחינת הגורמים לדלקות, האזור הזה רגיש במיוחד, ואני רואה שיש קשר בין התפרצויות של הדלקת לבין היחלשות של המערכת החיסונית או אפילו היחלשות רגשית. זה קשור גם ליחסי מין, ואחרי כל מגע מיני שטפתי מייד את האזור ולקחתי כדור אנטיביוטיקה למניעה. היום זה מופיע סביב המחזור החודשי.

היום, בכל פעם שמתחיל המחזור הדלקת מאיימת להתפרץ, כל חודש מחדש. בעבר הייתי לוקחת אנטיביוטיקה מייד עם הופעת התסמינים עד שבעלי הביא לי יום אחד את יוטיפרו פלוס A.F.. זה היה לפני כשנה ומרגע זה – הפסקתי עם האנטיביוטיקה ואני לוקחת כדור או שניים של יוטיפרו פלוס A.F. והתסמינים מייד עוברים.

כמעט שנה ללא דלקת בדרכי השתן!

אני מאוד ממליצה על יוטיפרו פלוס A.F.. אני מאמינה שאנטיביוטיקה מזיקה לבריאות, זו תרופה שמעמיסה על הגוף, עשויה להצטבר בכבד ולגרום נזק לאורך שנים וגם מפחיד אותי מאוד נושא העמידות לאנטיביוטיקה. מה אני אעשה אם יום אחד הגוף יפסיק להגיב לאנטיביוטיקה?

יוטיפרו פלוס A.F. פתר לי את הבעיה לגמרי וזה כבר כמעט שנה שאין לי התפרצות משמעותית של דלקת. אני מאוד ממליצה, ובאמת מרגישה שזו שליחות עבורי לספר לנשים שיש אופציה טיפולית טובה ובריאה לדלקות חוזרות ונשנות בדרכי השתן".

כתבות נוספות

"גם הרופאים לא תמיד מבינים את המשמעות של להיות אישה שסובלת מדלקת בשתן"

אלה, עובדת במשרד פרסום בת 24, החלה לחוות דלקות בדרכי השתן כבר בגיל 17, ומתארת סיטואציות לא פשוטות, כשבמקום לחגוג בחופשיות נעורים, אהבה וקריירה, היא חוגגת אותם, אבל עם ענן של חששות מעליה. מהדלקת שתתפרץ, מהכאב המשתק, שמופיע אחת לחודש או חודשיים ומעיב עליה כמה ימים עד שזה עובר. הקשבנו לה ואנו משתפים את סיפורה.
קראו עוד>

דלקת בדרכי השתן – למה זה קורה לנו?

דלקות חוזרות בדרכי השתן הן תופעה נפוצה מאוד אצל נשים. מהם הסימפטומים? כיצד להימנע מזיהומים חוזרים ונשנים? ואיך מתמודדים עם התופעה הלא נעימה שבשיאה עלולה לגרום לסיכון בריאותי? ד”ר ורז'ביצקי אלכסנדרה, מנהלת מרפאת כללית גבעת המורה עפולה עם תשובות לשאלות
קראו עוד>

חוות דעת של מטופלת שסובלת מדלקות חוזרות בדרכי השתן

נשים רבות סובלות מתופעה של דלקות חוזרות בדרכי השתן, אם בשל מבנה אנטומי, שינוי הורמונלי או מסיבות רפואיות אחרות. ההישנות הכרונית של הדלקות מכבידה על חיי השגרה שלהן, פוגעת בבריאותן ומחייבת אותן לקחת שוב ושוב אנטיביוטיקה. חשוב לדעת שיש טיפול שהוא מוכח קלינית כמסייע בשליטה ומניעה של זיהומים בדרכי השתן ושהוא יכול להפחית את השימוש באנטיביוטיקה. א.צ, מאזור המרכז כתבה לנו על האופן שבו יוטיפרו פלוס .A.F מסייע לה עם ההתמודדות עם דלקות חוזרות בדרכי השתן.
קראו עוד>

יתרונות יוטיפרו פלוס .A.F

יוטיפרו פלוס .A.F הוא טיפול לא אנטיביוטי המסייע בשליטה ומניעת זיהומים בדרכי השתן בעל יעילות קלינית מוכחת בהקלה על תסמיני זיהום בדרכי השתן (כאב וקושי במתן שתן, דחיפות ותסמינים כלליים), במניעת התפתחות הזיהום, כטיפול מניעתי בזיהומים חוזרים בדרכי השתן ובהפחתת השימוש באנטיביוטיקה.
קראו עוד>
Lap-00813-11/2021
לחצי כאן לקבלת קופון הנחה >
דילוג לתוכן